پرویز شهریاری درگذشت

شنبه 23 اردیبهشت 1391 03:46 بعد از ظهرنویسنده : فرهاد

 

متاسفانه دیروز جمعه،22 اردی بهشت،ایران یکی دیگر از فرزندان دانشمندش را از دست داد اما چراغی که ایشان در علم بر افروختند ، روشنایی بخش راه آیندگان خواهد بود.

استاد پرویز شهریاری،دیروز بر اثر سکته قلبی،در سن 86 سالگی،زندگی را بدرود گفت.

ایشان در سال 1345 مفتخر به دریافت نشان درجه یک علمی ایران شدند  و در سال 1384 چهره ماندگار آموزش ریاضیات نام گرفتند و با تالیف و ترجمه کتب گوناگون و بسیاری،سهم بزرگی در دانش ریاضی فرزندان این کشور و علاقه مندان به این رشته داشتند.

هرچند که قطعا ، وضعیت فعلی آموزش ریاضی در سطوح مختلف آموزش در ایران مطلوب نیست و ادامه این روند در آموزش ریاضی ،تنها به گستردگی موج ریاضی زدگی در میان دانش آموزان کمک خواهد کرد و این روند در کمتر کسی علاقه برای فراگیری ریاضیات ایجاد خواهد کرد و با از دست دادن این فرزانه و بزرگان دیگری مانند ایشان،مشکلات آموزشی ریاضی در ایران شرایط نا بسامان تری خواهد یافت.

باشد که با تلاش و پشتکار جوانان این مرز و بوم،راه این بزرگان ادامه یابد تا ایران به آنچه که امروزه استحقاقش را دارد برسد و جایگاهی به از این ،در جامعه علمی جهان یابد.هیچکس گذشته ی درخشان ایرانیان را در ریاضیات سایر علوم از یاد نخواهد برد اما آنچه امروز مهم است،این است که بدون تلاش و کوشش در جهت بهبود آموزش در ایران،نام ایران در علم فقط با "تاریخ علم" همراه خواهد بود.

روح این بزرگوار شاد و یادش برای همیشه جاویدان باد.


آخرین ویرایش: دوشنبه 20 شهریور 1391 12:47 قبل از ظهر

 

مشکل پیش آمده

شنبه 23 اردیبهشت 1391 01:41 بعد از ظهرنویسنده : فرهاد

 

سلام و با عرض شرمندگی به دلیل مشکل پیش آمده و نابودی و متلاشی شدن و ریز ریز شدن سرور هاست قبلی تصاویر این وبلاگ،و اشتباه در انتخاب سرور مناسب از سوی بنده،بازگردانی این تصاویر نیاز مند یک کار جهادگونه است و شوربختانه باید تا چند ماه آینده شکیبایی داشته تا همزمان با تغییرات و دگرگونی های این وبلاگ،این مشکل هم هموار گردد!

هرچند مهم خود نوشته هاست،وگرنه عکس-در این زمینه-به تنهایی کارگشا نخواهد بود!!

ممنون از شکیبایی شما


آخرین ویرایش: یکشنبه 24 اردیبهشت 1391 01:48 بعد از ظهر

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic